Biznes w wymiarze 2.0: otwieramy drzwi do nowego świata spotkań

Szukacie wyjątkowego miejsca na spotkanie czy event biznesowy? Mamy dobrą wiadomość. Właśnie otwieramy 5 salę konferencyjną!

Od września zapraszamy do nowej sali konferencyjnej Dance!, której patronką została Loda Halama
– wybitna warszawska tancerka i aktorka. Energia, pasja i ruch to doskonała inspiracja dla biznesu, który nigdy nie stoi w miejscu. Nasze sale są klimatyzowane i – poza najmniejszą, kameralną salą nr 5 – posiadają dostęp do światła dziennego. Od modułowych ścian, przez kąciki kawowe z pysznościami
i nową odsłonę biznesowych lunchy, aż po profesjonalny sprzęt audiowizualny – wszystko dopięliśmy na ostatni guzik, aby uczestnikom spotkań było wygodnie, a wydarzenia stały się wyjątkowe.

Royal Tulip Warsaw Apartments to też design i niepowtarzalny klimat dla biznesu. Każda z naszych sali ma swojego patrona – wybitnego Polaka, którego aura wspiera kreatywność naszych Gości.

  • Sala Play!, której patronem jest Fryderyk Chopin ma 108 m2 i sprawdzi się na wydarzenia
    dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. Dzięki ścianie modułowej można ją połączyć z salą
    Design!, której patronem jest Bohdan Lachert, wybitny polski architekt. Takie połączenie umożliwia przeprowadzenie np. dwóch szkoleń czy prezentacji równocześnie.

  • Jeśli potrzebujecie mniejszej przestrzeni, to zapraszamy do sali Paint!, w której sztuka spotyka się z biznesem, a swoje piętno odcisnął artysta – Bolesław Cybis.

  • Sala Write!, z patronem Władysławem Reymontem na czele, to najmniejsza i najbardziej przytulna z naszych przestrzeni. Pomieszczenie o powierzchni 36 m2 to opcja dla spotkań
    w mniejszym gronie, gdzie kluczowe będzie skupienie i kreatywność.

Gotowi na nowy wymiar biznesu? Zapraszamy do Royal Tulip Warsaw Apartments!