Jesienne nowości w Mozaika Barze

Zapraszamy Was serdecznie do odkrywania naszego najnowszego menu jesiennego w Mozaika Barze! Jeśli chcecie spędzić miłe chwile z przyjaciółmi, spotkać się z ukochaną osobą, lub po prostu oderwać się na chwilę od kuchni, to Mozaika Bar będzie świetnym wyborem!

Jesienne koktajle i smakowe przygody

Nasza najnowsza karta barowa to prawdziwe arcydzieło, pełne nowych kompozycji koktajlowych. Znajdziecie w nich charakterystyczne smaki jesieni – imbir, cytrusy, orzechy i czekoladę. Są też nasze ulubione kasztany. Każdy z koktajli to unikalna podróż smakowa, która przekracza granice Warszawy.

Atrakcje menu barowego

Nasze menu barowe to nie tylko koktajle. Oferujemy także wyborne dania, począwszy od klasycznego warszawskiego żurku, poprzez Royal burger, aż po tatar wołowy. Miłośnicy sera i wędlin również znajdą coś dla siebie.

Musimy też wspomnieć o prawdziwych perełkach – Siberian Caviar 6* i Oscietra Caviar 6*. To 6-gwiazdkowy kawior z jesiotra, który bez wątpienia stanowi główną atrakcję naszej oferty barowej.

Niesamowita atmosfera i wyjątkowy design

Mozaika Bar to nie tylko miejsce, w którym można rozkoszować się wyjątkowymi smakami, ale także miejsce z wyjątkowym klimatem. Zlokalizowany w samym sercu miasta, Royal Tulip Warsaw Apartments wyróżnia się elegancją i przestronnością wnętrz, które nawiązują do historii Warszawy, tworząc wyjątkową atmosferę. Strefa barowa to inspiracja Powiślem. Głęboka toń Wisły znalazła odzwierciedlenie w niebieskich kolorach. Zieleń i drewno nawiązują do zadrzewionych terenów bulwarów. Neonowy napis „POW” wpleciony w symbole fal to skrót od Powiśla. Lustro, które zdobi naszą wyspę barową, odnosi się do refleksów na powierzchni Wisły w słoneczny dzień. Metaloplastyczna instalacja na ścianie przypomina warszawską Syrenkę, a konstrukcja nad barem to ukłon w stronę Mostu Poniatowskiego.

Zapraszamy Was serdecznie do Mozaika Baru, abyście mogli doświadczyć smaków jesieni w wyjątkowym otoczeniu.

Do zobaczenia jak najszybciej!