Pyszne śniadania w naszym ogródku – raj dla zmysłów

Zapraszamy na pyszne śniadania serwowane w naszym urokliwym ogródku. Royal Tulip oraz Restauracja Mozaika to idealne miejsce, aby rozpocząć dzień, rozkoszując się najlepszymi sezonowymi produktami na świeżym powietrzu.

Dla miłośników słodkich smaków przygotowujemy gofry z pysznymi, soczystymi owocami, które rozpływają się w ustach. Jeśli preferujesz coś bardziej wytrawnego, polecamy jajka po benedyktyńsku z delikatnymi szparagami lub z dodatkiem aromatycznego bekonu. Sezonowe owoce i chrupiące pieczywo stanowią nieodłączny element naszego menu. Serwujemy również świeże soki i aromatyczną kawę, która doda Ci energii na cały dzień.

Nasza restauracja i ogródek są nie tylko idealnym miejscem na śniadanie, ale także doskonałą przestrzenią do wieczornego relaksu. Po pełnym wrażeń dniu, zapraszamy naszych Gości na chwilę odprężenia przy kieliszku szampana. Nasz ogródek, któremu uroku dodaje także obecność zabytkowej FSO Warszawy, pozwala cieszyć się nie tylko kontaktem z naturą, ale także bliskością centrum miasta.

Jako aparthotel ze śniadaniami w Warszawie, dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i niezapomnianych doświadczeń. Oferujemy nie tylko wspaniałe widoki i wyjątkową kuchnię. Jesteśmy też dumni z naszej reputacji i bardzo wysokich ocen. Ekskluzywny aparthotel w Warszawie i najlepsza restauracja w Warszawie – tak mówią o nas Goście, którzy zdecydowali się na pobyt w Royal Tulip i spróbowali dań naszego Szefa Kuchni – Tomasza Koprowskiego.

Zapraszamy zatem do naszego cudownego ogródka, gdzie uczcie dla podniebienia towarzyszy natura i pulsujące życie tego wyjątkowego miasta, jakim jest Warszawa.

Do zobaczenia!