Świąteczne spotkania dla firm

Najprzyjemniejsza forma zamknięcia roku

Świąteczne spotkania firmowe stanowią wyjątkową okazję do zakończenia roku w niezwykle przyjemny sposób. Grudzień, to ten magiczny czas, który pozwala na zwolnienie tempa i chwilę refleksji nad mijającym rokiem. Jest to również doskonały moment na organizację spotkania świątecznego dla firmy, gdzie można cieszyć się rozmową w przyjaznej atmosferze, integrować zespół oraz podziękować pracownikom za ich zaangażowanie.

To także idealny moment na omówienie planów i celów na nadchodzący rok. Niezapomniane spotkanie w nieformalnej atmosferze z możliwością dzielenia się doświadczeniami i pomysłami, wzmocnieniem więzi między pracownikami oraz okazją do wspólnej zabawy i relaksu przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Z radością zapraszamy Was do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia w Royal Tulip Warsaw Apartments.

RTWA – idealne miejsce na spotkanie świąteczne

Royal Tulip Warsaw Apartments, zlokalizowane w sercu miasta, to idealne miejsce na takie spotkania. Wyróżniające się elegancją, nowoczesne i przestronne wnętrza nawiązują do historii Warszawy, tworząc wyjątkową atmosferę. Profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół przyjęcia, co gwarantuje udane świętowanie i niezapomniane wspomnienia.

Wyjątkowe menu

Co więcej, nasz Szef Kuchni, Tomasz Koprowski, i jego zespół pasjonatów kulinarnych przygotowali wyjątkowe menu bożonarodzeniowe. Tradycyjne dania świąteczne zostaną podane w nowych, zaskakujących odsłonach.

Z myślą o spotkaniach świątecznych przygotowaliśmy specjalne menu świąteczne, które można zamówić również w wersji całego set menu.

Nie mogło tutaj zabraknąć tradycyjnych pierogów z kapustą i grzybami, jest również jesiotr oraz tradycyjny piernik staropolski.

Zapraszamy do zapoznania się z menu pod linkiem: Świąteczne menu

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i wspólnego spędzenia magicznych chwil w Royal Tulip Warsaw Apartments oraz w Restauracji Mozaika. Jesteśmy przekonani, że spotkanie w naszym aparthotelu będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Zespół Royal Tulip Warsaw Apartments oraz Mozaika Restauracji już czeka, by uczynić Wasze świąteczne spotkanie firmowe niezwykłym przeżyciem.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji mailowych.

Mail: mozaika@unique-hotels.pl

Telefon: +48 22 102 71 62